Ola boga Zamach . Czyli jak to się mogło stać

Na Belgijską stolice padł blady strach. Seria zamachów wstrząsnęła opływającym w dostatek, zliberalizowanym i do granic absurdu ogłupionym społeczeństwem. Skąd u mnie tak daleko idące wnioski już w pierwszych słowach tego (nazwijmy to artykułu). A no każdy zdrowy na ciele i umyśle człowiek, który został bezpodstawnie zaatakowany w swoim własnym domu wykazuje trzy sprzędzone lub następujące po sobie typy zachowania.

-strach (będący bezpośrednim) wynikiem ataku
– furia / rozżalenie (ze względu na jego bezpodstawność)
– obronna reakcja odwetowa na oprawcy. (chociażby grupowa)

Co zatem robią brukselczycy? Malują na chodnikach kredą serduszka z napisem kocham Brukselę
Myślę, że teraz to terroryści są już bez szans, teraz to się doigrali zamalują ich na śmierć we wszystkie kolory tęczy. Dla mnie jest to szaleństwo.
Gadające głowy z telewizorni zastanawiają się, czy przypadkiem nie powinniśmy rozważyć ograniczenia naszych swobód obywatelskich na korzyść zaostrzenia szeroko rozumianej kontroli mającej na celu ograniczenie występowania zamachów. Mam tu na myśli np. rejestracje telefonów na kartę, ostrzejsze kontrole na lotniskach i co tam jeszcze nasze mądre głowy wymyślą. Tego typu rewelacyjne pomysły uderzą jedynie w nas europejczyków. Bodaj w wymienianej tu Danii jakiś czas temu zgłoszono projekt pozwoleń na noże kuchenne. Powód takiego pomysłu był prosty, jakiś obywatel nomen omen Brukseli obciął głowę swojej żonie właśnie nożem kuchennym. Zgadnijcie skąd ten człowiek pochodził i jakiego był wyznania.
Zrobienie broni siecznej, palnej czy bomby nie jest, żadnym problemem dla średnio rozgarniętego czytelnika wikipedii. Muzułmańska tłuszcza ma za nic przepisy krajów gospodarzy, które z powodzeniem omija. Praktyka pokazuje,że restrykcje prawne nie powstrzymają ani zamachów ani fali przemocy ze strony przybyszów. Utrudnią i sparaliżują jedynie życie nam, ale… nikogo nie obrażą obłęd!. Jedynym skutecznym wyjściem jest zaprzestanie polityki poprawności politycznej wobec muzułman, albo mówiąc wprost polityki służalczości. Jedynym prawem funkcjonującym w danym państwie powinno być świeckie prawo tegoż państwa i żadne inne. Popełniłeś wykroczenie lub przestępstwo przeciwko prawu krajowemu idziesz siedzieć. Jesteś imigrantem, potomkiem imigranta jesteś deportowany do kraju pochodzenia. Koniec i kropka.
Indywiduom pokrzykującym, że to łamanie praw człowieka i faszyzm odpowiadam natychmiast.
Proszę o przeczytanie ze zrozumieniem i bez ideologicznych nastawień jakiejkolwiek książki traktującej o podstawach faszyzmu oraz odpowiedzenie mi na pytanie. Jakim cudem usuwanie ze społeczeństwa jednostek niebezpiecznych jest łamaniem praw człowieka?

Nawiasem mówiąc w Szwecji wprowadza się prawo szariatu, ma ono jak na razie dotyczyć irańskich par, które wstąpiły w związek małżeński na terenie Iranu, a w późniejszym czasie zdecydowały się osiedlić na terenie Szwecji. Praktyka ta stosowana jest w wielu krajach zachodnich.

Kolejna rzecz. Jakie grzyby trzeba jeść i jak długo, żeby dojść do wniosku, że wolny przepływ obywateli Turcji do UE pomoże w rozwiązaniu sztucznie wygenerowanemu problemowi uchodźców? To jest jawne kulturowo demograficzne samobójstwo europy. Już wyjaśniam dlaczego.
Mechanizm jest bardzo prosty. Mamy jakiegoś Ahmeda który przedostał się do Turcji. Nasz ogarnięty Ahmad idzie na bazar w Stambule i kupuje Turecki paszport, teraz już bez żadnych przeszkód przyjeżdża do europy. Ktoś powie ale zaraz przecież kontrola paszportowa wykryje oszusta. Na pewno? Otóż nie koniecznie. Po pierwsze nie ma jednolitego europejskiego spisu; ani sposobu wymowy arabsko brzmiących nazwisk. Po drugie nie ma żadnych spójnych danych pozwalających na sprawdzenie czy Ahmed Alemamturban nie jest słupem. (na przykład spisu ofiar wojennych) Po trzecie przy tak dużym napływie ludzi nie ma technicznych ani też ludzkich zasobów aby wszystkich dokładnie sprawdzić. Po czwarte współpraca pomiędzy służbami specjalnymi istnieje… tylko w telewizyjnych wiadomościach. Przepływ informacji jest żaden. Samo środowisko europejskich muzułmanów powinno aktywnie samo oczyszczać się z pierwiastka ekstremistycznego.
Dla czego tego nie robi? Sprawdzacie kolejny artykuł. Albo przeczytajcie koran.